Adresa & Kontakt

Naše adresa

Radhošťská 1691, 756 61 Rožnov pod Radhostěm

GPS

49.4664662, 18.1615049

Hotel Horal*** se nachází v okrajové části města Rožnov pod Radhoštěm pod úpatím hory Radhošť. Hotel nabízí kvalitní ubytovací a gastronomické služby

Horal se nachází v okrajové části města Rožnov pod Radhoštěm, pod úpatím hory Radhošť. Hotel nabízí kvalitní ubytovací a gastronomické služby, které vyhoví i požadavkům náročnější klientely hledající vysokou kvalitu poskytování služeb.

Pro vyznavače sportu jsou v blízkém okolí hotelu k dispozici venkovní bazény, trampolíny, golfové hřiště, tenisové kurty, krytý bazén s tobogánem, jezdecký areál, zimní stadion, řada lyžařských vleků ve střediscích Pustevny, Soláň, Horní Bečva a Bílá, běžkařské tratě, stezky pro pěší turistiku a cykloturistiku, lanová dráha aj.

V nově zařízených pokojích a apartmánech Vám zajistíme pohodu a luxus na vaší dovolené nebo pracovní cestě včetně standardních recepčních služeb.

Ubytování

Welness

Restaurace

Fotogalerie

Klíčová slova:

Lyžování, cykloturistika, houbaření, apartmán, Valašské muzeum v přírodě, masáž, sauna, whirlpool, finská sauna, bylinná sauna, parní sauna, solná sauna, vinárna, catering, restaurace, svatby, školení, firemní akce, rauty