Adresa & Kontakt

Naše adresa

Václavské náměstí 5-7, 111 24 Praha 1

GPS

50.0839925, 14.4251548

Hotel Ambassador – Zlatá Husa***** secesní hotel byl postaven v roce 1920 na Václavském náměstí. Luxusní ubytování v elegantně zařízených pokojích

5-ti hvězdičkový hotel Ambassador – Zlatá Husa v historickém centru Prahy nabízí luxusní ubytování v elegantně zařízených pokojích přímo v centru Prahy, na pěší zóně ve spodní části Václavského náměstí.

Hotel Ambassador – Zlatá Husa je ideálním místem pro jednotlivce, skupiny i obchodní klientelu. Svými službami vychází vstříc požadavkům i těch nejnáročnějších hostů.

Jednou z hlavních a nejvýraznějších částí hotelu Ambassador – Zlatá Husa je jeho nádherný secesní Kongresový Sál s kapacitou až 800 osob Toto jedinečné konferenční centrum, zahrnuje secesní konferenční místnosti různých velikostí s exklusivními cateringovými službami na mezinárodní úrovni a celkovou kapacitou až 1100 osob. Díky svému Ambassador Thai & Wellness Clubu nabízí jedinečnou kombinaci relaxace a klidu přímo v centru Prahy.

O hotelu

Thai a wellness club

Kongresové centrum

Restaurace

Klíčová slova:

Pětihvězdičkový hotel, Václavské náměstí, apartmány, bar, restaurace, zahrádka, Casino, Night club, limuzíny, čistírna a prádelna, kadeřník, směnárna, konference, kongresy, plesy, bankety, wellness, manikúra, pedikúra, solárium, masáže, kosmetika, sushi