Společnost HG FACILITY a.s. poskytuje komplexní služby v oblasti správy a úklidu nemovitostí. V současné době patří mezi dynamicky se rozvíjející společnost na českém trhu.

Naše služby si můžete objednat formou náhradního plnění.

Hledáte spolehlivého správce Vašich nemovitostí nebo úklidové služby? Potřebujete někoho na odbornou údržbu zeleně a parků? Jsme schopni Vám zajistit nejen tyto služby, ale i mnohem více.

V oblasti služeb se specializujeme na:

zajištění komplexní správy nemovitostí od jedné kanceláře, přes samostatné provozy, RD až po celou továrnu či hotel. Od budov až po celé industriální celky.

Provádíme:

údržby zeleně a parků, údržbu vnitřních i venkovních ploch, provozně technický management, security servis, BOZP, PO, EZS, EPS, služby dočasné pomoci, či logistické služby.

Zajímavé odkazy: správa nemovitostí, úklidový servis, údržba zeleně, security

Správa nemovitostí od HG facility

V rámci zajištění komplexní správy budov včetně jejich obsluhy na základě dlouhodobého smluvního vztahu zabezpečujeme pro své klienty služby spojené s denním provozem a údržbou těchto objektů.

Postaráme se o technickou údržbu budov a zařízení, jejich údržbu a správu. Zajistíme výhodné a odpovídající pojištění a správu pojistných událostí.

Provádíme revize budov a zařízení, drobné opravy a pravidelnou údržbu nemovitostí nebo třeba energetické audity vašich budov, navrhneme a implementujeme systémy jejich řízení a provozu. Zajistíme malířské práce, lakýrnické a natěračské práce, kompletní truhlářský servis pro interiéry, drobné stavební úpravy či pokládaní podlahových krytin.

Abethandicap

Více podobných firem najdete na portálu, který chce ulehčit život osobám zdravotně postiženým a i zaměstnavatelům pomoci řešit problematiku náhradního plnění. To je nás www.abethandicap.cz.