Adresa & Kontakt

Naše adresa

Lázeňská 184, Lázně Bělohrad

GPS

50.42918402828, 15.58491340151

Firma Filipa, s.r.o. je významným zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením či znevýhodněním. V současnosti zaměstnává přes 600 zaměstnanců s různými druhy hendikepu, kteří pracují na provozech po celé České republice. Jednou z novinek firmy Filipa se stal i provoz v Lázních Bělohrad, kde se zrodil nový projekt FilipaPET chovatelské potřeby.

FilipaPET je nový projekt společnosti,

který se zrodil na našem provoze v ulici Lázeňská v Lázních Bělohrad. Zaměstnanci této chráněné dílny si sami vymysleli, navrhli a vytvořili každý jeden produkt, který můžete koupit na našem e-shopu. Zakoupením výrobků tak uděláte nejen radost sobě a vašim mazlíčkům, ale navíc podpoříte i neskutečně krásnou věc!​

FilipaPET je profesionální internetový obchod

s chovatelskými  potřebami pro Vaše domácí mazlíčky. Nabízíme kvalitní, ručně vyráběné české zboží se zárukou kvality. Každý výrobek je originální a projde rukama našeho zaměstnance.​

Vlastníme certifikát ČESKÝ VÝROBEK!

Pro své výrobky, mezi které mimo jiné, patří obojky a vodítka z BioThanu, jsme obdrželi certifikát ČESKÝ VÝROBEK. To je FilipaPET chovatelské potřeby.

Podrobnější informace najdete na https://www.filipa.cz/filipapet. Jako český výrobce bude podporován na našem webu https://www.ceskeprodukty.cz.