Adresa & Kontakt

Naše adresa

Stanislava Oplta 1434, 273 09 Kladno – Švermov

GPS

50.1685408, 14.1130932

Naše zahradní architektura přináší čisté řešení v každém detailu.

ATELIER GREEN & WHITE projektuje rodinné zahrady, sadové úpravy firemních areálů i veřejnou zeleň. Projekty od nás v sobě spojují kvalitní práci, individuální řešení, reflektující vaši představu o zahradním prostoru, a respekt k okolí pozemku a dané lokalitě. V případě zájmu zajistíme také realizaci a následnou údržbu projektované zahrady.

Vaše představa se tak stane skutečností.

 

O ateliéru

Zakladatelem společnosti je Ing. Jiří Baroch, zahradní architekt s pětiletou praxí v oboru, který má na svém kontě několik desítek projektů rodinných zahrad a sadových úprav firemních areálů.

Při své práci klademe maximální důraz na kvalitu služeb, tj. aby projektová dokumentace byla plnohodnotným výsledkem vzájemné spolupráce projektanta se zákazníkem. Měla by naplňovat zákazníkovu představu o řešeném zahradním prostoru, respektovat okolí pozemku a zároveň splňovat všechna důležitá technická kritéria.

 

PROJEKCE

Abychom při tvorbě projektu vykročili správným směrem, je nezbytné se dobře seznámit s řešeným prostorem. První konzultace proto probíhá přímo u vás na pozemku. ATELIER GREEN & WHITE.

REALIZACE

Komplexní realizaci projektovaných zahrad či sadových úprav zajišťujeme prostřednictvím spolehlivého a prověřeného obchodního partnera.

Jedná se o veškeré realizační práce od modelace terénu, přes drobné stavební úpravy a technologická řešení, výsadbu rostlin až po založení trávníku.

Každá realizace probíhá na základě předem zpracované a s vámi zkonzultované a následně schválené cenové nabídky.

V případě vašeho zájmu zajistíme také následnou údržbu zrealizované zahrady, ať již komplexní či částečnou dle vašich požadavků.

FENG SHUI

Už jste někdy slyšeli o tom, že uspořádání našeho životního prostředí a věcí v něm má významný vliv na to, jak se nám v tomto prostředí žije, na vzájemné vztahy a na jednotlivé životní sféry? Právě tímto tématem se zabývá čínské učení Feng Shui. V naší společnosti se při projektování zahrad zabýváme myšlenkami a principy tohoto prastarého učení a využíváme je při vytváření jedinečného zahradního prostoru, který tvoří harmonický soulad s prostředím, do kterého je zasazen, i s osobností jeho majitele. Chcete vědět jak zajistit správné proudění pozitivní energie v zahradě, jak dosáhnout souladu protikladných pólů jin a jang, kde mají svoje místo nebeská zvířata a co ovlivňují, co v zahradě představuje důležitých pět prvků a o čem vypovídá magické zrcadlo pa-kua?

3D prohlídka zahrady

Partneři

Více podobných služeb najdete na našem portálu www.ceskeprodukty.cz.