Spuštění portálu

Spuštění portálu

Na tento den připadlo spuštění našeho portálu, který by měl pomoci všem osobám se zdravotním omezením. Projekt vznikl spontálně jako reakce na portály, kde musí třeba firma zaplatit za to, že nabízí práci zdravotně postiženým. To se nám nelíbilo a rozhodli jsme se bez nároku na odměnu pomoci se vším, co by mohlo osobám se zdravotním omezením pomoci v jejich životě. Více najdete na www.abethandicap.cz a můžete nám zasílat i své náměty a připomínky na info@vsevid.cz.

Stejnojmenný klub

Pod záštitou firmy Vševid holding vznikl i stejnojmenný klub. Ten sdružuje firmy, které nabízí práci zdravotně postiženým nebo mají druhou přidanou hodnotu a to, že oproti konkurenci nabízí mnohem zajímavější cenu. Spuštění eshopu u portálu bylo jasným dalším krokem. Prezentovat zboží českých firem, které stanovili rozumnou marži a příznivou koncovou cenu. Chceme tak bojovat proti předražování spousty věcí a raději dát možnost díky rozumné ceně, aby si zboží mohlo dovolit širší spektrum zákazníků.

Konkurenční boj

Jsme připravení na to, že v Čechách je zažité co je levné, to je špatné. Propaguje se to hlavně proto, aby výrobci měli vyšší zisky. My chceme ukázat, že nízká cena rozhodně nebude na úkor kvality. Naopak, vždy se budeme snažit nabídnout i něco navíc. Spousty oborů díky moderním technologiím snížily výrobní náklady, ale na ceně na trhu se to neprojevilo.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny