Vítejte na stránce, která Vám přiblíží náš klub podporující nejen handicapované.

Chcete si výrazně snížit provozní náklady?

Náš klub nabízí nižší ceny než konkurence. Často i 50% obecně dostupných cen. Pomoci můžeme v běžných službách, jako jsou tiskové práce, grafické práce, účetnictví, ale i to, co neřešíte tak často, jako reklamní předměty, výroba www stránek a e-shopů či teambuilding. Naši nabídku neustále rozšiřujeme a to i díky našim partnerům, kteří nám také nabídli přiznivé ceny pro členy klubu. Je to například průmyslová chemie (čističe, aditiva, nemrzky apod.), stavby rodinných domů i komerčních prostor, tonery a cartrige a mnoho dalšího. Klub podporuje i ryze české výrobce a jejich produkty (zde již bez ohledu na cenu).

Řešíte problematiku náhradního plnění?

Většinu prací pro nás zajišťují zdravotně postižení a díky tomu zákazníkům můžeme nabídnout i náhradní plnění. Získáte tak příznivou cenu a navíc pomůžete dát práci osobám se zdravotním omezením, kteří některé práce mohou dělat i doma. Třeba pro lidi se sociální fóbií je to jediný možný způsob práce.

Jak získat klubové členství?

Naše výhodné ceny jsou určeny pouze pro členy klubu, proto je veřejně neprezentujeme (předem děkujeme za pochopení). Respektujeme dohody konkurenčních firem, které se rozhodli pro společné stanovení cen a nehodnotíme jejich marže. O naší nabídce je většinou koncový klient informován pouze prostřednictvím naší obchodní sítě, kdy v každém okresu máme jednoho obchodníka a jednoho zdravotně postiženého, který se mu stará o administrativu a je schopen nabídnout i některé z našich služeb. Členem klubu se může stát i kdokoliv, který narazí na tuto naší stránku a zaregistrujte se.

Zdarma www stránky za registraci

Stát se členem není zadarmo, ale za částku 4.900Kč získáte možnost po dobu jednoho roku využívat naše levné služby a abychom Vás motivovali, připravili jsme pro Vás na výběr ze dvou bezplatných bonusů. Můžete si vybrat propagační kampaň v hodnotě min 15tis Kč (naše know-how), nebo bonus v podobě jednoduchých www stránek zdarma. Člen klubu tak může 4.900Kč brát jako investici do www stránek, do propagace, pro některé je hlavní motivací využívání levných cen za služby, někomu se zase zalíbí možnost náhradního plnění a pro všechny platí, že díky členství v klubu podporují zaměstnávání zdravotně postižených. Věříme, že naše bonusy a komplexnost nabídky Vás přesvědčí, abyste se členem našeho klubu stali.

Provozovatel klubu

Jsme reklamní agentura Vševid holding, která v roce 2015 vznikla za účelem zaměstnávání osob se zdravotním omezením. Její historie, díky mateřské firmě, spadá až do roku 1999. Soustředili jsme se za posledních 20 let na obory, které díky moderním technologiím umožňují snížit náklady na výrobu některých produktů nebo zajištění konkrétních služeb. Rozhodli jsme se dát práci co největšímu počtu lidí se zdravotním omezením a snížit živnostníkům a firmám provozní náklady.

VIP člen klubu

Můžete se stát i členem klubu s většími výhodami.

Členství za 15.000Kč (roční) – REGISTROVAT

  • Možnost využívat levné služby po dobu jednoho roku
  • zdarma propagační kampaň po celé ČR, sledování tržeb
  • www stránky zdarma v hodnotě 15.000Kč

členství za 50.000Kč (doživotní) – REGISTROVAT

  • možnost využívat levné služby na neomezenou dobu
  • www stránky a eshop zdarma
  • zdarma propagační kampaň, sledování tržeb
  • zviditelnění v propagačních materiálech klubu
  • Zorganizování teambuildingové akce pro zaměstnance