20 let na trhu

20 let na trhu

Je to již 20 let, co působíme na českém trhu. Začínali jsme pouze v oboru reklamy, ale postupem času jsme se rozhodli působit ve více oborech. Hlavním důvodem bylo to, že mnoho služeb a zboží v ČR je předražených.

V mnoha oborech se snížila výrobní hodnota díky moderním technologiím, ale na ceně na trhu se to neprojevilo. V těchto oborech jsme začali působit.

Nižší ceny za naše služby

Nabízíme své služby za výrazně zajímavější ceny než konkurence. Ne však snížením kvality, ale jen stanovením rozumné koncové ceny. Jsme schopni tak nabídnout tisk, účetnictví, tvorbu www stránek, výrobu reklamních předmětů a mnoho dalšího i za 50% běžných cen.

reklamni pilniky Vsevid 2O let na trhu
reklamni pilniky Vsevid 600

Klub Abethandicap

Kromě nás se rozhodlo s cenami na trhu bojovat více firem a tak jsme společně založili klub Abethandicap. Nabídka zajímavých cen se tak rozšířila i o další zboží a služby jako tonery a cartrige, průmyslová chemie atd. Zajímavé ceny jsou jen pro členy klubu. V odkazu výše najdete důležité informace o podmínkách získání členství.

Zaměstnávání zdravotně postižených

Celé naše působení má ještě jedno pozitivum. Obory, ve kterých působíme, jsou schopni často vykonávat i zdravotně postižení. Díky jejich zaměstnávání můžeme naše služby větším firmám nabídnout i formou náhradního plnění. V této problematice jsme také 20 let na trhu.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny